Oferta - Nieruchomości planowane 
do sprzedaży

 

Miasto Chojnów jest w trakcie przygotowywania ofert na sprzedaż następujących nieruchomości:
- 7 działek przy ul. gen. Kazimierza Pułaskiego o średniej powierzchni 1200 m2 przeznaczone pod zabudowę budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi z możliwością usług wbudowanych. Olbrzymią zaletą działek jest ich lokalizacja. Teren pod przyszłe osiedle domków jednorodzinnych znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie współczesnych budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej oraz budynków wielorodzinnych, a także obiektów handlowo-usługowych. Nie brak jest również w pobliżu terenów rekreacyjnych.

- 8 działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o średniej powierzchni 1000 m2 przy ul. St. Wyspiańskiego. Spokojna okolica oraz bliskość do centrum miasta to jedne z wielu zalet tych nieruchomości.

- 9 działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o średniej powierzchni 1000 m2 przy ul. Jerzmanowickiej. Jest to miejsce idealne dla zwolenników spokojniejszych klimatów. Nieruchomości uzupełnią już istniejące i wciąż rozbudowujące się osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Radosnej, Pogodnej i Miłej. Działki stanowią świetną alternatywę dla osób chcących mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć blisko do centrum miasta. Bliskość natury i niesamowite krajobrazy to niewątpliwie największe plusy tej lokalizacji. 

- nowo projektowane osiedle przy ul. Parkowej to koncepcja rozwoju naszego miasta o zupełnie nowy obszar. Pragniemy stworzyć nowoczesne, świetnie skomunikowane i przyjazne dla mieszkańców miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Plan zagospodarowania przestrzennego zakłada m.in. wyznaczenia terenów pod budowę budynków jedno i wielorodzinnych, handlu i usług, obsługi komunikacji samochodowej, uzbrojenia w podstawowe media, dogodnej sieci komunikacyjnej wraz z bezpiecznym włączeniem do drogi krajowej nr 94. Ma to być zupełnie nowe osiedle, które będzie w sobie łączyć dobrą lokalizację, spokój, komfort, dostępność do centrum Miasta oraz bliskość terenów rekreacyjnych np. do Parku Piastowskiego.

- działka przy wjeździe do Rynku od ul. Chmielnej (w pobliżu Domu Schrama) o powierzchni 535 m2 przeznaczona pod zabudowę komercyjną – usług i handlu nieuciążliwych oraz zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Działka położona w ścisłym centrum na obszarze staromiejskiego zespołu zabudowy śródmieścia miasta Chojnowa.

- działka przy ul. Złotoryjskiej o powierzchni 752 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielo- lub jednorodzinną. 
- 7 działek pod zabudowę garażową przy ul. Złotoryjskiej o powierzchni 23 m2 każda. 


Miasto Chojnów w swojej ofercie posiada również tereny przeznaczone pod działalność gospodarczą z możliwością budowy baz, składów i magazynów o profilu produkcyjnych, handlowym lub usługowym o łącznej powierzchni pond 3 hektarów przy ul. Łużyckiej.
Działki stanowią obszar włączony w Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną – podstrefa Chojnów (więcej informacji…).

Mówiąc o działalności komercyjnej, nie sposób zapomnieć o lokalach użytkowych, które posiadamy do sprzedaży na terenie miasta. Są to m.in.:
- były Urząd Stanu Cywilnego przy ul. Kilińskiego 5 o powierzchni użytkowej 180,80 m kw. Lokal położony jest na parterze budynku mieszkalnego z możliwością zmiany sposobu użytkowania na funkcję mieszkaniową. 

- lokal użytkowy przy ul. Legnickiej 26 położony na parterze budynku wielorodzinnego, składa się z 1 pomieszczenia usługowego oraz zaplecza o łącznej powierzchni użytkowej 36,90 m2.

- lokal użytkowy przy ul. Kolejowej 27 położony na parterze budynku wielorodzinnego, składa się z 3 pomieszczeń o łącznej powierzchni użytkowej 24,40 m2.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Aby dowiedzieć się więcej o nieruchomościach przeznaczonych do sprzedaży należy kontaktować się z Wydziałem Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Chojnowie osobiście (pok. nr 12) lub telefonicznie pod numerem: 76 8186 684.

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie