Trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 1 w budynku położonym przy ul. Kolejowej 27 w Chojnowie
Trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 1 w budynku położonym przy ul. Kolejowej 27 w Chojnowie, na działce oznaczonej numerem geodezyjnym 22/10 o powierzchni 783 m2 wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, dla której Sąd Rejonowy w Złotoryi prowadzi księgę wieczystą Nr LE1Z/00023941/2.
2026-09-03 14:29
Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 1A (pomieszczenie gospodarcze) w budynku położonym przy ul. Kolejowej 27-29
Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 1A (pomieszczenie gospodarcze) w budynku położonym przy ul. Kolejowej 27-29 w Chojnowie, na działce oznaczonej numerem geodezyjnym 22/10 o powierzchni 783 m2 wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, dla której Sąd Rejonowy w Złotoryi prowadzi księgę wieczystą Nr LE1Z/00023941/2.
2026-09-03 14:25
Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 1A w budynku położonym przy ul. Legnickiej 69
Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 1A w budynku położonym przy ul. Legnickiej 69 w Chojnowie, na działce oznaczonej numerem geodezyjnym 131/8 o powierzchni 270,10 m2 wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, dla której Sąd Rejonowy w Złotoryi prowadzi księgę wieczystą Nr LE1Z/00027020/8.
2026-08-14 16:15
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych zabudowanych budynkami mieszkalnymi, położonych przy ul. Tkackiej
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych zabudowanych budynkami mieszkalnymi, położonych przy ul. Tkackiej, dla których Sąd Rejonowy w Złotoryi prowadzi księgę wieczystą Nr LE1Z/00013615/5.
2026-08-14 16:10
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości gruntowych z przeznaczeniem na użytkowanie rolnicze
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości gruntowych, oznaczonych numerami geodezyjnymi 5, 11, 12, 17/2, 17/6, 19/2, 21, 23, 58, 74, 76, 84/2, 92, 95, 97, położonych w obrębie 1, nr 218, położonej w obrębie 3, nr 12/1, 13/1, 15, 16, 17, 18, 19, 28, 30, 32, 33/1, 36, położonych w obrębie 7 miasta Chojnowa i nr 451/7, 451/10, 922/10 i 922/11, położonych w obrębie Goliszów, z przeznaczeniem na użytkowanie rolnicze.
2026-07-16 15:09